Koncert DO GŁĘBI Tour – Marcin Wargocki z zespołem w Warszawie / 29 maja 2022

sociale do glebi 29 maja 2022 insta 800x500 - Koncert DO GŁĘBI Tour - Marcin Wargocki z zespołem w Warszawie / 29 maja 2022

sociale do glebi 29 maja 2022 insta 150x150 - Koncert DO GŁĘBI Tour - Marcin Wargocki z zespołem w Warszawie / 29 maja 2022

Niedzielny wieczór, 29 maja 2022 w Parafii MB Pięknej Miłości (ul. Myśliborska 100) w Warszawie będzie świętem krainy chrześcijańskiej łagodności. Na koncert w ramach trasy DO GŁĘBI TOUR Marcina Wargockiego z zespołem lepiej… nie zabierać telefonu. Bo żeby być „bardziej” i „głębiej”, trzeba dać sobie przestrzeń.

Na tej drodze będą towarzyszyły utwory z najnowszego krążka „Do głębi” w wykonaniu autora oraz utalentowanych muzyków : Bogdana Żywka, Anny Bojas, Katarzyny Wierzbickiej oraz Romana Ziobro. W dobie zamętu niepewności i zabiegania – to wieczorne spotkanie będzie czasem odpoczynku i lekarstwem na „połowiczność” naszego życia, w którym zazwyczaj ślizgamy się tylko po powierzchni rzeczywistości, przez co ulegamy wiejącym tam wichrom. Zejście „do głębi” sprawi, że znów odzyskamy spokój.

Do głębi” to już trzecia płyta w dorobku Marcina Wargockiego. Ponownie zabiera nas do krainy łagodności, nie omijając jednak trudnych tematów takich jak cierpienie i zaufanie. W sposób nieplanowany krążek wpisuje się idealnie w niedawne wydarzenia i skłania do refleksji nad naszym życiem.

Co ważne – Marcin wprowadza nas „do głębi” naszych serc i dusz z perspektywy osoby wierzącej. Może stąd bierze się odwaga i pełna nadziei ufność we wszystkich utworach, które usłyszymy na płycie?

Start o godz. 19.05 / wstęp wolny

By Mateusz

NewsWarszawa.pl Aktualne Wiadomości i Wydarzenia z Miasta Warszawy. Niezależny Wolny Warszawski Portal Internetowy